• |
ide | kryesore

VIDEO/ Shkaktoi aksidentin në Tiranë, rezulton nën efektin e drogës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia e Tiranës njoftoi se Ajas Sulejmani personi që shkaktoi aksidentin me 3 të plagosur që tronditi kryeqytetin ka rezultuar nën efektin e lëndëve narkotike.

Policia publikoi pamjet e momentit kur atij i bëhet testi i drogës. 39-vjeçari u ndalua në një spital privat në Tiranë.


Ai goditi me makinën e tij luksoze një çift dhe foshnjën e tyre 3-muajsh në momentin që po kalonin në vijat e bardha. ©LAPSI.al

7 Comments

 1. Prisni se nuk keni pare gje akoma. Efektet e droges qe shalgjati e mbeshteti, perhapi, mbrojti dhe se fundi legalizoi do te jene shkaterruese per shoqerine shqiptare ne vitet e ardhme. Ta gezojme rilindjen, por fillimish na duhet te vdesim

  1. Shume e Rende Kusho sot mund te ishte ne vendin e atyre prinderve te pafajshem Nuk ka vend te botes qe ndodhin keto aksidente skandaloze ne mes te dites ka 2 shkaqe te renda qe duhen luftuar nga shteti se pari policia duhet te shtoje testet e droges te keta plera qe drejtojne automjetet ne efektin e droges dhe jo te beje nje vesh shurdh e nje sy qorr duke u mjaftuar me nje fjale jane thjesht perdorus E dyta kush kapet nen efektin e droges duhet ti hiqet patenta per ter jeten Kush vret dike ne vijat e bardha duhet te denohet me burg te perjetshem siç e ka Anglia apo SHBA nese ketu nuk merren keto masa kemi per te degjuar gjera edhe me te renda jemi sa nje qytet i nje shteti evropian nga popullsia ndersa nga aksidentet zeme vendin e pare shtet mos u merrni me gjera kot kodin penal per peshkataret kush gjuan me 2 apo 3 kallama idiotsira por merruni me keta qe po marrin jete njerzish

 2. Rama i zhgënjyer dhe SPAK që ‘sheh’ hallin e Berishës dhe Metës për ‘Gërdecin’ e ‘CEZ-DIA’,salih shpellkari e mbushi tironen me keto monstra maloke

   1. bustet e korrupsionit nuk janë as Koka, as Bllako, as Tahiri, as Tushe, por janë protagonistët e privatizimit të ARMO-s, dosjes CEZ, aferës CEZ-DIA, aferës me hec-et, Gërdecit, 21 janarit, koncensioneve në shëndetësi pas 2013, inceneratorëve, tenderave klientelistë, pronarët e Gjirit të Lalzit, Kodrës së Diellit etj.

    Por, ka disa rrethana dhe fakte që të bëjnë të besosh se kreu i SPAK-ut, Arben Kraja, është nën komandën e Ilir Metës, dhe për rrjedhojë edhe të Sali Berishës, pra të binomit anti-SHBA, anti-reformë dhe pro korrupsion.

 3. Vrases potencial si puna i ketej xhirojne gjithe naten me makina te shtrenjta e hapen bythesh neper tirane. Askush nuk i shqeteson bastardet se furnizojne dhe policine me ndonje doze.

 4. Gjith ate shash qe mbolli Romsi do ta shesi neper lagjet e Tirones e botes. Masnej me bo kulla e pallate qe mos e ngopte Zoti kurre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.