• |
ide | kryesore

FOTO/ Për çfarë po qeshin Yuri Kim, Basha dhe Alibeaj

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aktivitet i zyrës së BE-së në Tiranë me rastin e Ditës së Europës ka bërë bashkë ish-kreun Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe ambasadoren e SHBA-ve Yuri Kim.

Kjo është hera e parë që ata shihen së bashku publikisht pasi Basha dha dorëheqjen nga selia blu. Ajo që ra në sy ishte një takim mjaft i ngrohtë i Kim dhe Bashës në prani edhe të Enkelejd Alibeajt dhe Gazmend Bardhit.


Në pritjen e delegacionit të BE-së ndodheshin edhe përfaqësues të Komisionit të Rithemelimit. ©LAPSI.al

12 Comments

  1. po qeshin se do e zgjedhin presidentin , dhe se non grata ka deshtuar,pse akoma nuk e keni marre vesh se shqiptaret jane populli me proamerikan ne bote dhe se shba eshte tempulli i lirise, demokracisde dhe e sigurise se paqes boterore dhe aleatja me e madhe e shqiptareve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.