• |
ide | kryesore

KPK shtyn seancën për gjyqtaren Enkeleda Kapedani

-Instant, Lajme, Të fundit

KPK ka shtyrë seancën dëgjimore për gjyqtaren e Gjykatës së Elbasanit Enkeleda Kapedani.

Hetimet u hapën sërish pas gjetjeve të Operacioni Ndërkombëtar i Monitorimit pas dy seancave të para.


Pas përfundimit të hetimit KPK njoftoi Kapedanin për seancën e tretë dëgjimore mbi gjetjet e reja, por seanca e lënë në 5 maj dhe ajo e të hënës u shtynë për shkak të raporteve mjekësore nga gjyqtarja.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.