• |
ide | kryesore

Automjeti përplas këmbësoren në autostradën Lezhë-Milot

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident është regjistruar pak minuta me parë në autostradën Lezhë- Milot. Mësohet se një këmbësore në përpjekje për të kaluar rrugën është përplasur nga një mjet tip “Benz”. E dëmtuara është dërguar menjëherë në spitalin rajonal të Lezhës ku po merr ndihmën e duhur mjekësore.

Ndërkohë policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet e aksidentit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.