• |
ide | kryesore

Gjendet trupi i pajetë i një personi në Divjakë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Trupi i pajetë i një personi është gjetur sot në një kanal në hyrje të parkut të Divjakës.


Viktima, ende i paidentifikuar, është i seksit mashkull, rreth 50 vjec.


Mësohet se ai lëvizte me bicikletë dhe policia ka dyshime se është goditur nga një automjet i cili është larguar nga vendi i ngjarjes.

Policia ndodhet në vendgjarje dhe po punon për identifikimin e viktimës dhe zbardhjen e ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.