• |
ide | kryesore

Bardhi: “Rithemelimi” nuk paguan dot as ujin dhe dritat e selisë së PD-së

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Deputeti i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka bërë ironi me Komisionin e Rithemelimit që sipas tij i kërkon ende që të firmosë për të paguar dritat dhe ujin e selisë së PD-së.

“Këta që janë drejtues të partisë, nuk paguajnë dot dritat dhe, ujin dhe rrogën e administratës së PD se nuk i njeh asnjë institucion. Më kërkojnë mua të firmos për energjinë elektrike që harxhojnë këta në godinën PD.


Po flasim për statusin e shumicës së anëtarësisë. Kjo do të duhet të verifikohet. Shumica do të duhet të ketë vulën në një proces të përbashkët që përcakton se kush është shumica”, – tha Bardhi në emisionin “Open” në News 24.

8 Comments

  1. Mos u lodh kot.me gazin.. plehra si gazi ka plot. E njejta gjuhe si e rames fuges veliajt bashes. Nje dore nje mendje ose ua con me whatsapp te gatshme

   1. Gaztori cfare turpi paskemi pasur ne PD
    Dil ne baze te shohesh sa te vlen lekura
    Do perfundosh si deputetja e kerperates

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.