• |
ide | kryesore

Bie zjarr në tregun e rrobave të përdorura në Pogradec

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një zjarr i madh ka përfshirë tregun e veshjeve dhe sendeve të përdorura në Pogradec. Sipas informacioneve paraprake mësohet se flakët përfshin disa tezga dhe rroba të përdorura, të cilat u dogjën të gjitha.

Dyshohet se zjarri mund të jetë shkaktuar nga ndonjë shkëndijë elektrike. Policia ende nuk ka dalë me një njoftim për ngjarjen.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.