• |
ide | kryesore

Gjykata e Lartë jep vendim për rekursin e Lefter Kokës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Gjykata e Lartë ka vendosur që të mos e pranojë rekursin e bërë nga Lefter Koka, kundër Gjykatës së Apelit të Posaçëm që i ka sekuestruar pasurinë. Gjyqtari Sandës Simoni ka rrëzuar rekursin e Kokës për heqjen nga sekuestro preventive të kantines së pijeve alkoolike.

“Mospranimin e rekursit të paraqitur nga kërkuesi Lefter Koka, kundër vendimit të Gjykatës së Apelit për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar”, thuhet shkurtimisht në njoftimin e Gjykatës së Lartë.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.