• |
ide | kryesore

Gjendet një predhë e vjetër luftarake në Elbasan

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një predhë e vjetër luftarake e pashpërthyer është gjendur ditën e sotme në një përrua në fshatin Mengël.

Njoftimi është bërë nga banorët në sallën operative të DVP Elbasan.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe pritet mbërritja e forcave antieksploziv, për çaktivizimin dhe heqjen e predhës.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.