• |
ide | kryesore

Kendrick Lamar konfirmon lindjen e fëmijës së dytë përmes albumit të ri

-Instant, Paparazzi, Slider

Albumi i ri i Kendrick Lamar , “Mr. Morale & The Big Steppers,” mund të mos ketë dalë ende – por duket se fëmija i tij i dytë ka ardhur.

Reperi 34-vjeçar me sa duket konfirmoi në kopertinën e publikimit të tij të pestë se ai dhe e fejuara e tij, Whitney Alford, mirëpritën fshehurazi fëmijën e dytë. Në foton familjare, të shpërndarë në Instagram të mërkurën (11 maj), fituesi i “Grammyt” mban në dorë vajzën e tij 2-vjeçare, emrin e së cilës nuk e ka zbuluar ende.


Vogëlushja përputhet me babanë e saj me një këmishë të bardhë, ndërsa Lamar mban një kurorë me gjemba në kokë me një armë të futur në pantallonat e tij. Në sfond, partnerja e tij Alford, 35 vjeç, mund të shihet e ulur në një shtrat dhe duke ushqyer një foshnje të porsalindur.

Çifti, i cili filloi lidhjen në shkollën e mesme dhe konfirmoi fejesën në vitin 2015, nuk kishte njoftuar më parë se do të zgjeronte familjen e tyre.

Dyshja u bënë prindër kur vajza e tyre thuhet se lindi në korrik 2019.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.