• |
ide | kryesore

Rebel Wilson , në një romancë të re dashurie.

-Instant, Paparazzi, Slider

Rebel Wilson ka zbuluar së fundmi se është në një romancë të re dashurie.

Gjatë paraqitjes në një episod të podkastit i organizuar nga Jordana Abraham dhe Jared Freid, aktorja e “Isn’t It Romantic” zbuloi se ajo ishte e zënë, duke thënë: “Tani jam e lumtur në një lidhje”.


Kur u pyet se si u takua me partnerin e saj të ri, Wilson u tha drejtuesve të podcast-it se një mik i përbashkët i kishte njohur.

“Një mik na njihte të dyve për të paktën pesë vjet dhe tha: “Unë mendoj se ju të dy duhet të dilni”, dhe më pas ne e bëmë.Unë mendoj se kjo i përshkallëzon gjërat më shpejt, takimi me dikë nga një burim i besueshëm,” shtoi ajo për romancën e saj të re. “Pra, atëherë ju jeni sikur, në rregull, unë mund t’i besoj këtij personi, se ata janë të ligjshëm, ata janë ata që thonë se janë -ndërsa në aplikacionet e takimeve nuk e njeh vërtet personin.”

Në shkurt 2021, një mik i aktores tregoi për People se Rebel u nda me ish të dashurin e saj, Jacob Busch, katër muaj pasi zyrtarizoi lidhjen e tyre në Instagram.

“Jacob ishte një djalë i mrekullueshëm, por jo për lidhje serioze” ,u shpreh miku i saj.

Në të njëjtën ditë, aktorja ndau edhe një foto në Instagram, në të cilën ajo i referohej vetes si një “vajzë beqare”, ndërsa pozonte me një fustan xhins dhe një triko të verdhë./Lapsi.al

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.