• |
ide | kryesore

Aksident në Kavajë, ndërron jetë 45-vjeçari

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mesditën e sotme në Kavajë ku si pasojë ka ndërruar jetë një 45-vjeçar.

Policia e Kavajës ka bërë të mundur kapjen dhe arrestimin e drejtuesit, 62-vjeçarit me iniciale N. S..


Identifikimi i viktimës nuk është bërë i mundur akoma ndërsa policia po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu