• |
ide | kryesore

Digjet makina e punonjësit të policisë në Shkodër

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një mjet tip “Mitsubishi” është përfshirë në flakë mëngjesin e sotëm rreth orës 04:00, në lagjen “Tre Heronjtë”, në Shkodër.

Policia bën me dije se mjeti është në pronësi të shtetasit S. K., 54 vjeç, me detyrë punonjës policie në Komisariatin e Policisë Shkodër. Automjeti ka qënë i parkuar përpara banesës së këtij shtetasi.


Vijojnë veprimet hetimore për përcaktimin e rënies së zjarrit dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.