• |
ide | kryesore

Marc Anthony i dhuron të dashurës së re unazën e JLo

-Instant, Paparazzi, Slider

Marc Anthony së fundmi i propozoi të dashurës së tij 23-vjeçare, pas vetëm tre muajsh lidhje. Por ajo që bëri më shumë zhurmë se vetë fejesa, ishte unaza me të cilën ai i propozoi që duket çuditërisht e njohur.

Modelja paraguaiane e tregoi unazën në Instagram Story të enjten, duke zbuluar se çifti po “festonte një fejesë”. Anthony ende nuk e ka konfirmuar lajmin.


1 Comment

  1. Dhurimi i unazes se gruas se pare per te dyten nuk eshte hakmarrje, por psikopati dhe nenvleresim per vajzen.

    Ajo unaze ka vlere monetare, por jo simbolike, ndaj quhet bamiresi…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu