• |
ide | kryesore

Tentoi të hynte me dhunë në Kryeministri, i arrestuari është koordinator i PS Durrës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Aurel Latifi është i riu i cili tentoi ditën e djeshme që të futej në ambientet e kryeministrisë. I riu u neutralizua nga garda, pasi goditi me grusht kabinën e rojeve të sigurisë së Gardës së Republikës dhe tentoi të hynte me dhunë në ambientet e brendshme.

Raportohet se Latifi është inspektor i kontrollit të Taksave në Bashkinë e Durrësit e po ashtu kordinator i PS për zonën e kënetës. Nuk dihet saktë arsyeja se përse Latifi tentoi të futej me dhunë në ambientet e kryeministrisë.


Ai do akuzohet për veprën penale “Prishja e qetësisë publike”.

3 Comments

  1. Po ishte e organizuar o njerez. Si do e hiqte Rama vemendjen nga tradhetia qe beri ai dhe zagaret e tij socialiste? Normalisht duke bere nje gje te madhe. Ata e paraqiten sikur nje i smure mendor, por ja qe doli qe qenka patrozhaniste. Pra e organizuar. Nqs sme besoni, ja prisni dhe do shihni a do denohet me vite, apo me disa dite “burg” dhe pastaj shperblim me sufllaqe apo leke te taksapaguesve shqiptare,qe harxhohen nga Rama qofte edhe duke bere lohjera te tilla

    1. Sa skenare te tjere te ngjashem,qe Rama i ka si gome rezerve, do na shohin syte kur ai te jete ne veshtiresi. Skemi pare gje akoma

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu