• |
ide | kryesore

Del nga spitali pasi ishte plagosur me thikë, përleshet sërish me personin që ishte zënë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Sarandë, përfshihet serish në konflikt i plagosuri gjatë orëve të para të mengjesit.

Ngjarja para rreth një ore në lagjen nr.4. 3 shtetas janë konfliktuar me njëri tjetrin duke u goditur edhe me automjete.


Janë goditur makina “Citroen” me targa AA631ZY me makinën “Toyota” me targe AZI 9208. Në një nga automjetet ndodhej Erlind Rumani, 38-vjeç, i cili sot rreth ores 02.30 u paraqit ne spital i plagosur me thikë në qafë.

Pas daljes nga spitali mesa duket është përballur sërish në rrugë me agresorin dhe janë goditur me automjete dhe me pas edhe fizikisht me njëri-tjetrin.

Policia ka shoqeruar deri tani 3 shtetas ne Komisariat.

2 Comments

  1. “Është koha që sovrani, populli shqiptar, të shpallë personat Rama, Balla, Veliaj dhe të tjerët persona non grata në Shqipëri. Mbështetja e kriminelëve të luftës në Beograd nga partia në pushtet e Ramës është tradhti. Ata duhet të dëbohen në Serbi” – deklarate e Martin Henze, zyrtar i larte i CDU Gjermani

  2. Jemi popull i vetem ne bote, qe………!
    perdorim veturat per tu rrahur?! Ne fillim medova se ishte nje gabim shtypi, kur e pashe se qe e vertete u hodha perpjete nga çudia dhe qesha me dokishotizmin tone kombetar qe udheq sjelljet tona….? !?!?!?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.