• |
ide | kryesore

Dhunoi gruan dhe vajzën e mitur, arrestohet 33-vjeçari në Durrës

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 33-vjeçar nga Durrësi nuk është mjaftuar vetëm me dhunën ndaj bashkëshortes së tij, pork a kaluar edhe te vajza e mitur. Blutë e qytetit bregdetar njoftojnë se kanë arrestuar një të ri në Durrës pasi kishte rrahur fillimisht bashkëshorten e tij dhe më pas vajzën.


Ngjarja e rëndë ndodhi në lagjen nr.13 të qytetit.


“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Stacionin e Policisë Plazh bënë ndalimin e shtetasit F. D., 33 vjeç, banues në lagjen nr. 13, Durrës, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes dhe vajzës së tij”, njofton policia.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.