• |
ide | kryesore

Incidente të njëpasnjëshme/ Autobusi i Kombinatit përplaset me koshin e mbeturinave

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Incidentet me linjat e urbanëve në Tiranë nuk kanë të sosur. Mësohet se një autobus i linjës së Kombinatit është përplasur me një kosh mbeturinash pranë Misto Mames. Burime nga policia bëjnë me dije se nuk ka persona të lënduar por vetëm dëme materiale.

Si rrjedhojë e incidentit është dëmtuar pjesa e pasme e autobusit dhe janë thyer xhamat.


4 Comments

  1. SHOFERET JANE PA NJOHURITE DHE PRAKTIKEN PERKATESE!!! ATA QE JANE TE ZOTE KANE IKUR JASHTE, SI PER CDO PROFESION!!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.