• |
ide | kryesore

Zhduket 19-vjeçarja në Tiranë, babai e denoncon në polici

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 19-vjeçare është larguar nga banesa e saj dhe nuk është kthyer më në Tiranë. Ka qenë babai i të resë që ka bërë denoncim në polici për zhdukjen e vajzës së tij.

Policia bën të ditur se po punohet për gjetjen e saj.


“Më datë 15.05.2022, shtetasi B. M., 53 vjeç, ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, vajza e tij, shtetasja B. M., 19 vjeçe. Punohet për gjetjen e saj. Materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme procedurale”, thuhet në njoftimin e policisë.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.