• |
ide | kryesore

Aksident në Tiranë, shoferi përplas vajzën mbi vijat e bardha dhe largohet (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Në Tiranë ka ndodhur një tjetër aksident teksa një vajzë është përplasur mbi vijat e bardha. Policia bën me dije se një 20-vjeçare është përplasur teksa po kalonte te vijat e bardha në rrugën “Ismail Qemali” pranë Pallatit të Kongreseve. 

Pasi ka përplasur të renë shoferi Sadik Përpunja është arratisur nga vendi i ngjarjes, por është arrestuar pas ndjekjes nga uniformat blu.


Pak ditë më parë ishte tronditës edhe aksidenti te rruga e Kavajës, ku cifti Konomi bashkë me foshnjën e tyre 3 muajshe u përplasën mbi vijat e bardha. 

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.