• |
ide | kryesore

Kosovë/ Në 24 orët e fundit identifikohen katër raste me COVID dhe asnjë viktimë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë identifikuar katër raste të reja me COVID nga 523 teste të kryera.

Ndërkohë nuk është shënuar asnjë viktimë. Po ashtu gjatë 24 orëve janë shëruar 32 qytetarë, ndërsa numri i përgjithshëm it ë shëruarve ka arritur në 224, 824.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.