• |
ide | kryesore

Pamje nga aksidenti i frikshëm në Dhërmi, shoferi hidhet nga betonierja për të shpëtuar (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një betoniere është përplasur me një kamion mesditën e sotme në Dhermi. Aksidenti ka ndodhur në afërsi të resorteve luksoze në zonë.

Lapsi.al mëson se nga aksidenti është plagosur shoferi i betonieres, i cili ka marrë plagë në këmbë pas hedhjes nga mjeti. 


Shkaku i aksidentit është është ende i paqartë. Më poshtë njoftimi i policisë për ngjarjet dhe pamjet që sjell Lapsi.al

Më datë 17.05.2022, në lagjen Drimadhë, fshati Dhërmi, Himarë, një betoniere me drejtues shtetasin N.A., 50 vjeç, ka goditur nga mbrapa një kamion të parkuar, ku si pasojë është dëmtuar drejtuesi i betonieres, i cili ndodhet në Spitalin Rajonal Vlorë, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

1 Comment

  1. Po cdo betonierja 100m nga nje nga plazhet me te bukura te botes o ju q*fsha ato robt e shtepise. O ndyresirat e Edvinit dhe Saliut qe nuk late gje pa dhjere ne kete vend.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.