• |
ide | kryesore

Thirrje për ndihmë, humbet 40-vjeçari nga Fushë Kruja (FOTO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Shtetasi Fatjon Hushi 40 vjeç nga Fushë Kruja ka humbur kontaktet që ditën e diel.

Për herë të fundit është parë në ‘rrugën e Tiranës’ dhe që nga ai moment ka humbur kontaktet me familjen.


Sipas familjarëve ai vuan nga paraliza inferiore dhe mban veshur nje kostum sportiv dhe kapele të zezë.

Familja bën apel kushdo e ka parë të njoftojë policinë ose familjen në nr +355685122227

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.