• |
ide | kryesore

Victoria Beckham: Të qënit e dobët është jashtë mode

-Instant, Paparazzi, Slider

Victoria Beckham është shprehur së fundmi se të qenit e dobët është jashtë mode.

“Është një qëndrim i modës së vjetër, të duash të jesh vërtet e dobët,” tha për Grazia stilistja e famshme, në një kopertinë të botuar të hënën.


Ajo shtoi se vajzat moderne “duan të duken të shëndetshme dhe të lakuara. Ata duan të kenë gjoks dhe të pasme”. 48-vjeçarja tha se kalimi i një pjese të pandemisë duke punuar në Floridan e Jugut e ndihmoi të hapte sytë ndaj asaj se si duken në të vërtetë shumë gra – dhe si duan të duken.

“Ka shumë gra me forma në Miami dhe ato me të vërtetë e zotërojnë atë gjë, e dini?” shpjegoi ajo. “Ato ecin përgjatë plazhit të Miamit me pak rroba dhe duken fantastike. Ato e tregojnë trupin e tyre me shumë vetëbesim. Qëndrimi dhe stili i tyre më duket vërtet çlirues.”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.