• |
ide | kryesore

65-vjeçari rrëzohet nga tarraca e banesës ku po punonte dhe humb jetën

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një 65-vjeçar ka humbur jetën për shkak se është rrëzuar nga tarraca e banesës së tij, ku po kryente punime në Tepelenë. Mësohet se rreth orës 13:45, shtetasi B. Z., duke kryer disa riparime në tarracën e banesës së tij, ka rënë dhe për pasojë ka humbur jetën. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen “Kala”, Tepelenë.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për sqarimin e rrethanave të situatës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.