• |
ide | kryesore

Aksident në Kurbin, dy të rinj në gjendje të rëndë

-Instant, Arkiva, Lajme

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak çaste më parë në aksin rrugor, Laç-Mamurras.

Mësohet se një automjet tip ‘Benz’ ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal duke u përmbysur.


Dy persona kanë mbetur të plagosur rëndë, të cilët janë dërguar me urgjencë në spitalin e Traumës, në Tiranë.

Vijojnë hetimet nga ana e policisë për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.