• |
ide | kryesore

FOTO/ Ky është Arben Mërkuri që u ekzekutua në Sukth

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Dalin detaje të reja nga ekzekutimi mafioz në qendër të Sukthit mbrëmjen e së mërkurës.


48-vjeçari Arben Mërkuri u qëllua me breshëri armësh kur ndodhej në dyqanin e tij rreth orës 20.45 nga persona të paidentifikuar.


Burime në vendin e ngjarjes thanë se autorët lëvizën me një automjet të llojit “Mercedes Benz”, tip GLE me ngjyrë gri.

Targat e mjetit rezultojnë të vjedhura. Viktima ishte një person me precedentë penalë dhe i përfshirë në një sërë ngjarjesh kriminale. ©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.