• |
ide | kryesore

Tapeti i kuq i Festivalit të Filmit në Kanë/ Si u veshën yjet

-Instant, Paparazzi, Slider

Edicioni i 75-të i Festivalit të Filmit në Kanë nisi zyrtarisht dhe do të vazhdojë deri më 28 maj. Përveç filmave që do të përfliten ditë pas dite, festivali njihet edhe për tapetin e kuq dhe veshjet e yjeve të njohur. Ja disa prej tyre në ditën e parë:


Eva Longoria


Ç’veshën yjet në Festivalin e Filmit në Kanë

FOTO: DOMINIQUE CHARRIAU/WIREIMAGE

Julianne Moore

Ç’veshën yjet në Festivalin e Filmit në Kanë

FOTO: DANIELE VENTURELLI/WIREIMAGE

Lori Harvey

Ç’veshën yjet në Festivalin e Filmit në Kanë

FOTO: STEPHANE CARDINALE/CORBIS/GETTY

Katherine Langford

Ç’veshën yjet në Festivalin e Filmit në Kanë

FOTO: MATT BARON/SHUTTERSTOCK

Nicolaj Coster-Waldau

Ç’veshën yjet në Festivalin e Filmit në Kanë

FOTO: PASCAL LE SEGRETAIN/GETTY

Deepika Padukone

Ç’veshën yjet në Festivalin e Filmit në Kanë

FOTO: PASCAL LE SEGRETAIN/GETTY

Rebecca Hall

Ç’veshën yjet në Festivalin e Filmit në Kanë

FOTO: VIANNEY LE CAER/INVISION/AP/SHUTTERSTOCK

Noomi Rapace

Ç’veshën yjet në Festivalin e Filmit në Kanë

FOTO: MATT BARON/SHUTTERSTOCK

Lashana Lynch

Ç’veshën yjet në Festivalin e Filmit në Kanë

FOTO: GISELA SCHOBER/GETTY

Caroline Daur

Ç’veshën yjet në Festivalin e Filmit në Kanë

FOTO: DANIELLE VENTURELLI/GETTY IMAGES

Didi Stone

Ç’veshën yjet në Festivalin e Filmit në Kanë

FOTO: GETTY IMAGES

Agathe Rousselle

Ç’veshën yjet në Festivalin e Filmit në Kanë

FOTO: GETTY IMAGES

Urvashi Rautela

Ç’veshën yjet në Festivalin e Filmit në Kanë

FOTO: GETTY IMAGES

Amandine Petit

Ç’veshën yjet në Festivalin e Filmit në Kanë

FOTO: GETTY IMAGES

Deepika Padukone dhe Noomi Rapace 

Ç’veshën yjet në Festivalin e Filmit në Kanë


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *