• |
ide | kryesore

Berisha: Në kasafortat e Ministrisë së Brendshme janë vjedhur dosjet sekrete të bandave kriminale

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi në takimin me demokratët e Korçës se në kasafortat më sekrete të Ministrisë së Brendshme janë vjedhur dosjet më sekrete të bandave dhe kriminelëve.

Berisha theksoi se Rama ka shkatërruar vendin ndërsa shtoi se aeroportet e vendit janë përdorur nga narko-flota e qeverisë. 


“Në kasafortat më sekrete të Ministrisë së Brendshme janë vjedhur dosjet më sekrete të bandave dhe kriminelëve”-tha Berisha.

 

5 Comments

  1. Ca eshte nje gazetar muhamet veliu ??
    Si mund te flasi ai me ate gjuhe gjith mllef, gjithe urrejtje , gjith ligesi , kunder PD- se ??
    Nuk ka nje etike per keta monstra ??
    Ky eshte nje turp per gazetarine.

  2. Si mund te protestosh ti qe ke asgjesuar tere arkiven e Ministrise Brendshme per te kamufluar kuadrot e saj ne PD duke perfshire edhe tenden me titull “Bisturia.”

  3. Bythqiret e Salih Malokut nuk e pranojne dot se “Bisturia ” dhe “penecilina” qene dy pseudonimet e dordolecit te vucidolit nga Sigurimi shtetit dhe ky pastroi gjithe arkiven e sigurimit dhe mbajti vetem dosjet qe i duheshin per tju bere presion kundershtarve dhe ish sigurimsave te PeDes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.