• |
ide | kryesore

Kush janë personazhet më të paguar të Instagram

-Instant, Paparazzi, Slider

Deri më sot personazhi i cili kryesonte në listën e njerëzve më të paguar të Instagramit ishte aktori Dwayne Johnson ose ndryshe i njohur me emrin e tij të artit ‘The Rock’.

Mirëpo mesa duket aktori ka rënë nga froni i tij dhe vendin ia ka marrë futbollisti i njohur Cristiano Ronaldo.


“Lista e të pasurve në Instagram” përmban emrat më të mëdhenj në Hollywood, dhe lista e vitit të kaluar shfaqi Dwayne Johnson në vendin e parë, i ndjekur nga Kylie Jenner në vendin e dytë.

Këtë vit, Dwayne është në vendin e dytë dhe Kylie është rikthyer në vendin e katërt.

Në listën e mëposhtme janë të renditur personazhet e njohur nga vendi i pari i cili kryeson Ronaldo dhe në vendin e pestë këngëtarja Selena Gomez.

1. Cristiano Ronaldo

Ndjekësit: 442 milionë

Çmimi për një postim: 1,604,000 dollarë

2. The Rock

Ndjekësit: 315 milionë

Çmimi për një postim: 1,523,000 dollarë

3. Ariana Grande

Ndjekësit: 319 milionë

Çmimi për një postim: 1,510,000 dollarë

4. Kylie Jenner

Ndjekësit: 338 milionë

Çmimi për një postim: 1,494,000 dollarë

5. Selena Gomez

Ndjekësit: 319 milionë

Çmimi për një postim: 1,468,000 dollarë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.