• |
ide | kryesore

Presidenti i KE nesër në Tiranë, zbardhet axhenda

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Presidenti i Këshillit Europian Charles Michel do të zhvillojë nesër një vizitë zyrtare në Tiranë.

Zyra e kryeministrisë ka zbardhur axhendën e presidentit të KE.


–Në orën 10.15, në bulevardin pranë Kryeministrisë do të zhvillohet Ceremonia e Mirëseardhjes.

-Në orën 10.30, takimi kokë më kokë dhe takimi i dy delegacioneve.

-Në orën 11.15, konferenca për shtyp.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.