• |
ide | kryesore

Zetori bie në kanal, humb jetën një 43-vjeçar në Fier

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e së enjtes në Fier. Mësohet se një 43-vjeçar Eduart Metushi, ndërsa punonte me zetor në tokat e fshatit Boçovë, ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka rënë në kanal. Mësohet se mjeti e ka zënë Metushin poshtë dhe për pasojë ai ka humbur jetë.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.