• |
ide | kryesore

3 të dënuar të tjerë futen në regjimin “41 biss”

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja urdhëron vendosjen në regjimin e posaçëm për një afat 1 vjeçar Viktor Ymerin alias Viktor Bajraktari, Klement Çalën dhe Eldi Çalën.


Vendimi i Ministrit të Drejtësisë vjen pas një bashkëpunimi dhe bashkëveprimi të ngushtë me agjencitë e zbatimit të ligjit SPAK, DBP, Policia e Shtetit, SHISH, SHKB.2 Comments

  1. Me zgjedhje dhe me afet qenka kjo pune? O ju qifsha ligjeet ju . O kurva qe kur merr denimin caktohet edhe tipii apo lloji i burgut . Apo ne ketemenyre merrni leke ju kurvat e kuqe me pushtet?

  2. Kjo nuk eshte ne dore te politkes por te drejtesise . Eshte absurde kur e lexon lajmin . Ç’pune ka ministri me llojin e burgimit ? Ku fut hundet politika e ben çorbe derrash .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.