• |
ide | kryesore

Bardhi reagon pas deklaratave të Berishës: Po e fut PD-në në rrugë pa krye duke e izoluar ndërkombëtarisht

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Deputeti i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale pas deklaratave të ish-kryeministrit Sali Berisha, lidhur me qëndrim e BE për shpalljen non-grata. Bardhi ka shkruar se ish-kryeministri nuk mund të fshihet dhe të mos dëgjojë deklaratat e deputetit gjerman. Deputeti thekson se PD nuk mund të kthehet më tek e shkuara dhe se Berisha po e fut partinë në rrugë pa krye duke e izoluar ndërkombëtarisht.

“Sali Berisha nuk mund të fshihet dhe të bëjë sikur nuk dëgjon dhe nuk kupton. Ky është momenti që të mos bëjë sikur nuk kupton se po e fut Partinë Demokratike në një rrugë pa krye, duke e izoluar ndërkombtarisht dhe duke çimentuar në këtë mënyrë regjimin e Edi Ramës”, shprehet ai.


10 Comments

   1. YMER IK FUTJA KARIN NE EDI RAMES ALEXANDER VUCIC DHE REXHEP ERDOGANIT thotë:

    YMER G KELLIRA JA FUT KARIN NE BYTH FRROK CUPIT DHE KARIN NE GOJE GAZ BARDHES

 1. Hahaha. Filluan me sorrosin.
  Nuk ua pranon truri, qe po ven drejt fundit. Nuk e konceptojn dot qe s po ja fershellen askush berishes. Dhe ja ven fajin sorrosit 100 vjec qe dhjet ne pantallona.
  O MJERAN. dilni nga kafazi qe ju futi berisha. Nuk eshte fundi i botes po iku ai.
  Mos hani veten nga inati, se per faj te tij do rrini ne vend numero. Per shume vite akoma.
  Filloni ndryshimin, me mire vone se kurr.

 2. Po ik o Pederast ik, ik o qorr muti se ku te pjerdh Sala ty. 8 vjet e cuat ne gremine PD ti bashke me Lulushin qe ngerdheshej nga humbja ne humbje. Rrace e keqe. Fajin e kane dhe medjat qe i drejtojne mikrofonin kur ketij duhet ti drejtosh ate qe spo e them tani…

 3. O Bardha travestiti me mjekerr, po ec kalo ke Rilindja meqe u kompleksoke ti se te evidentuan babain e se keqes dhe te ideologjise leftisto marksiste qe po ben corap boten , Xhorxh Sorros.

  Hapni noj lajm e shifni se ca ben dhe ne Amerike ky pidhrobsh Sorros duke paguar, financuar dhe zgjedhur prokurore ne sistemin e drejtesise, ne financimin e levizjeve dhe rremujave me sfond Black Lives Matter dhe me LGBT, duke futur axhendat e tyre degjeneruese qe ne fillore.

  Ik bythqir, shko bashkohu me Rilindjen se dhe ndjyren e sfondit dhe te flamurit te partise se tyre e kane mavi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.