• |
ide | kryesore

Dua Lipa, pjesë e filmit ‘Barbie’

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se këngëtarja Dua Lipa do të marrë në ‘Barbie.’

Sipas ‘Daily Mail’, filmi do të nisë xhirimet më vonë këtë vit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Dua do të luajë së bashku me aktoren e “Wolf Of Wallstreet”, Margot Robbie.


Barbie do të jetë roli i dytë në film i Lipës. Në fillim të këtij viti, ajo xhiroi filmin thriller, Argylle së bashku me Henry Cavill, Bryce Dallas Howard dhe John Cena.

“Dua po bën bujë si në muzikë ashtu edhe në filma. Ajo me të vërtetë i bëri përshtypje Argylle dhe u përhap fjalë në Hollivud se sa e mirë ishte ajo.” Ata vazhduan, “Tani ajo i është bashkuar kastit të Barbie së bashku me emra të mëdhenj duke përfshirë Margot, Ryan Gosling, Will Ferrell dhe Saoirse Ronan”.Edhe pse Argylle është një film i madh në vetvete, Barbie do të jetë një pjesë e rëndësishme për të, sepse ka kaq shumë zhurmë rreth tij”,u shpreh një burim për The Sun./Lapsi.al

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.