• |
ide | kryesore

Ed Sheeran, baba për herë të dytë

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtari Ed Sheeran zbuloi së fundmi se është bërë baba për herë të dytë.

Përmes rrjetit të tij social ,Instagram, Sheeran ndau një foto të një palë çorape të bardha në një batanije ngjyrë kafe “Dua t’ju bëj të ditur të gjithëve se kemi një vajzë tjetër të bukur”. “Ne të dy jemi kaq të dashuruar me të, dhe të lumtur që tashmë jemi 4 persona.


Ed dhe gruaja e tij Cherry janë gjithashtu pirndër të një vajze 1 vjecare Lyra Antarctica e cila lindi në shtator 2020.Cifti filluan të takoheshin në vitin 2015. Ata u martuan në janar 2019.Artisti  thuhet se ka shkruar shumë këngë për gruan e tij tani, duke përfshirë hite si “Perfect” dhe “Shape of You”.Në dhjetor 2019, Seaborn madje mori pjesë në videoklipin e tij për “Put It All On Me”./Lapsi.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.