• |
ide | kryesore

Shpërthen bombola e gazit në Krujë, digjet banesa

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë të premte në Krujë. Mësohet se rreth orës 12:00, në fshatin Miliska, Krujë, në banesën e shtetasit N. P., ka rënë zjarr për shkak të shpërthimit të bombolës së gazit.Si pasojë është djegur plotësisht banesa.

Fatmirësisht nga ngjarja nuk ka dëme në njerëz.Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe zjarrëfikëset, të cilët bënë të mundur fikjen e zjarrit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.