• |
ide | kryesore

Aksident në aksin Balldre-Lezhë, i riu transportohen në gjendje të rëndë në spital

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Balldre-Lezhë, pranë një karburanti.

Mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën. Dyshohet se një nga automjetet ka prerë rrugën, duke u bërë shkas i aksidentit dhe për pasojë një i ri ka mbetur i plagosur rëndë.


Sakaq i riu i plagosur është transportuar drejt spitalit të Lezhës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.