• |
ide | kryesore

E rëndë në Fier/ Gjenden të varur 2 persona

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë është shënuar në qytetin e Fierit. Mësohet se dy persona janë gjetur të vdekur gjatë ditës së djeshme. Autoritetrt policore bëjnë mr dije se bëhet fjalë për dy raste të ndryshme, ku shtetasja shtetasja F. R., 53 vjeçe është gjetur e vetëvarur në Lushnjë, ndërsa shtetasi S.B, 88 vjeç është gjetur i vetëvarur në Divjakë.


Viktimat janë gjetur të pajetë nga anae familjarëve, ndërsa dyshohet se në të dy rastet kemi të bëjmë me depresionin si shkak i vetëvrasjeve.


5 Comments

  1. Vetevrasjet jane shtuar ne te gjitha moshat dhe nuk, e di shifren e sakte janar-maj’22, por njoftimet e policise po behen gjithnje e me te shpeshta.

    Qe shoqeria shiptare eshte ne recension e depresion, kjo eshte e dukshme ne cdo mjedis dhe propaganda qeveritare nuk e maskon dot me luften ne Ukraine, as me sportin, as me koncertet e spektaklet e Bashkive e as me ekskursionistet politikane qe vijne e ikin me sy e veshe mbyllur.

  2. U prefshin ne paqe.

    Zoti qofte me ta.

    E di qe eshte mekat I rende vetvrasja por Zoti mendofte per ta. Kushedi cfare veshtiresish kane pasur qe kaluan ne kete faze

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.