• |
ide | kryesore

Përfshihet nga flakët një banesë në Krujë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një banesë në Krujë është përfshirë nga flakët.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 10:45, në fshatin Sukth-Vendas, dhe si pasojë e flakëve banesa është djegur pjesërisht.


Ndërtesa ka qenë në pronësi të shtetases me Prena Molla, ndërsa raportohet se nuk ka dëme në njerëz. Ndërkohë dyshimet paraprake evidentojën se shkak i zjarrit mund të ketë qenë një luhatjet e energjisë.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe zjarrfikëset, të cilët bënë të mundur fikjen e zjarrit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.