• |
ide | kryesore

Plagoset me thikë një person në Sarandë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Plagoset me thikë një person në Sarandë. Policia zbardh detaje për ngjarjen për mes një njoftimi.

Sarandë/Informacion paraprak


Më datë 21.05.022, në lagjen nr.1, Sarandë gjatë një konflikti për motive të dobta shtetasi D. G., ka goditur me mjet prerës shtetasin D. R., i cili ka marrë mjekim në spitalin e Sarandës, jashtë rrezikut për jetën.Po punohet për kapjen e shtetasit D. G. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të ngjarjes.

1 Comment

  1. Me falni, ky eshte nje lajm???

    Atehere saga e Talo Celes dhe Dumanit duhet te marre tip Oskari!

    A kane rendesi per publikun te gjithe pordhet qe njofton Policia e Shtetit?
    A keni filtra ju apo jo?

    V.K. ka prere me brisk shtetasin V.C…….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.