• |
ide | kryesore

Versioni i këngës ‘Mos u kthe’nga Donaldi mund të jetë një propozim martese për Borën

-Instant, Paparazzi, Slider

Semi Jaupaj pranoi se projekti ‘Mos u kthe’ ishte frymëzuar nga “bëmat e Donaldit dhe ndjesitë që shoqja e ngushtë kishte përcjellë te ajo.


Kur kënga u vu për herë të parë në Big Brother Vip kujtojmë se Donaldi u indinjua nga fraza “a e di si është me u zgju e mos me u gëzu që je gjallë”, por aktori ja kishte gjetur zgjidhjen edhe kësaj pune tani që miqësia me Semin është kthyer si në fillim.


Semi e ftuar në “Më lër të flas” këndoi bashkë me Donaldin versionin e ri të këngës që ju ftojmë ta dëgjoni. Mesa duket aktori propozoi të martohet me Borën duke pëdorur tekstin e këngës që dikur i është dedikuar ndarjes së tyre.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Më lër të flas (@melerteflas.tch)


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.