• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë në superstradën Lezhë-Shkodër, dyshime për pasoja në njerëz

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident është shënuar vetëm pak minuta më parë në superstradën Lezhë-Shkodër, në afërsi të Dajçit.


Një makinë ka dalë nga rruga dhe paraprakisht flitet për një humbje jete dhe të plagosur.


Ndërkohë, aksidenti sapo ka ndodhur dhe të dhënat janë të pakta, pritet që detaje të reja të dalin në vijim.


1 Comment

  1. Na èjtet te me keto superstrada e autustrada qe nuk egsistojne ne Shqiperi:: Ore miq gazetare (e zeme se…. jeni te tille) ne Shqiperi egsistojne ruge nacionale, jo autostrada, mos u beni qesharake se pastaj bota tellet me ne!! E vetmja qe mund te quhet autostrade eshte ajo e Kombit, qe doçi e ka quajtur rruga e askundit!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.