• |
ide | kryesore

E dënuar për prostitucion, arrestohet 30-vjeçarja në Fier

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 30 vjeçare e dënuar për prostitucion është arrestuar sot në Fier. Policia e shtetit bën me dije se e reja ishte dënuar me 3 muaj burg nga Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë.

“Shërbimet e Stacionit të Policisë Kufitare Kapshticë, në dalje të Republikës së Shqipërisë, bënë ndalimin e shtetases në kërkim A. P., 30 vjeçe, banuese në Fier, pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë me vendimin e datës 15.01.2021, e ka dënuar këtë shtetase me 3 muaj burg për veprën penale “Prostitucioni”, njofton policia.


Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Korçë, për veprime të mëtejshme.

1 Comment

  1. O gazeta, po nuk ju vjen turp!
    Mire keta halete po dhe ju?
    Po kur qihet nje ministre ne orgji nuk quhet prostitute?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.