• |
ide | kryesore

EMRI/ I dënuar për plagosje, arrestohet 27-vjeçari në Tiranë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Komisariati i policisë numër 5 në Tiranë vuri në pranga një një të ri të dënuar për plagosje të rëndë në një operacion të koduar “Three”.


Sipas njoftimit të shpërndarë për mediat, është arrestuar Rigers Mihasi.


Ai rezulton i dënuar nga Gjykata e Tiranës me 3 vjet burg për veprën “Plagosje e rëndë me dashje”.

Policia thotë se arrestimi u krye në vijim të punës për kapjen e personave të shpallur në kërkim dhe vënien e tyre para përgjegjësisë ligjore, bazuar edhe në informacionet e marra në rrugë operative. ©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.