• |
ide | kryesore

Mbyllet votimi për zgjedhjen e kreut të ri të PD-së, Ibsen Elezi përballë Berishës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ka përfunduar procesi i votimit për zgjedhjen e kreut të ri të Partisë Demokratike.


Ky proces nisi në orën 08:00 ditën e sotme dhe u zhvillua në 108 qendra votimi në të gjitha qarqet e vendit.2 Comments

  1. Gare e forte, Izben Cjapi i Mul Nokes merrka vota edhe ne Roskovec, mos e tallni kaq keq Berishen tashti ne pleqeri

  2. Bojkotimi i votimit për Berishën është një referendum i heshtur kundër tij. Edhe vetë mbështetësit e tij, e kanë kuptuar se nuk kanë më asnjë motiv të rikthejnë pas 32 vitesh në krye të PD njeriun që i ka sunduar për 32 vite, duke i shkaktuar trauma jo vetëm PD, por dhe gjithë Shqipërisë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.