• |
ide | kryesore

Gjendet e mbytur një grua në liqenin e Pogradecit

-Instant, Lajme, Të fundit

Një grua është gjetur e mbytur në liqenin e Pogradecit.


Më datë 22.05.2022, rreth orës 11:35, jemi njoftuar se në vendin e quajtur “Pompat e Tushemishtit” në Pogradec, është gjetur e mbytur në liqen shtetasja H. Q., 71 vjeçe, banuese në Korçë, e cila ishte larguar nga banesa më datë 12.02.2022″, njofton policia.


Nga këqyrja paraprake e kufomës, nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


1 Comment

  1. Dje pati 2 vetevrasje dhe sot vec 71 vjecares ne Pogradec, eshte edhe nje 74 vjecar ne Vlore….

    Numri i tyre po rritet me shpejtesi kete vit..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.