• |
ide | kryesore

Prindër për herë të parë, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj zbulojnë gjininë e bebit

-Instant, F1, Paparazzi

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj do të bëhen prindër për herë të parë.


Dyshja zbuloi lajmin për fansat përmes videoklipit për këngën e tyre më të re me titull “Ama”. Në fund të këngës ata kanë zbuluar gjithashtu gjininë e bebes e cila do të jetë një vajzë. Video u postua dhe nga motra e Eni,këngëtarja Greta Koci e cila shkruajti: Unë do të bëhem teze.


Çifti vetëm para pak ditësh publikuan disa foto ku treguan se ishin martuar që në vitin 2019. Këngëtarët konfirmuan romancën e tyre në vitin 2018 pas paraqitjes në festën e fundvitit, organizuar nga Labinot Gashi./Lapsi.al

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *