• |
ide | kryesore

Zgjedhjet për kreun e ri të PD/ Sa anëtarë kanë votuar deri në 13:00

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale pranë Partisë Demokratike njofton se pjesëmarrja në votime për Kryetar të PDSH deri në orën 13.00, sipas qarqeve, është 24 165 anëtarë.

Sipas komisionit, procesi po vijon i qetë në të gjitha Qendrat e Votimit.


Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale fton të gjithë anëtarët e PD të bëhen pjesë e procesit të votimit për zgjedhjen e Kryetarit të PDSH me parimin “një anëtar një votë”.

3 Comments

  1. Akoma nuk e shpallen krrietarin keta komunistet e demokratizuar…… . Po shoku sali si ka mundesi nuk ka dale akoma ……

      1. O Bushat mos na tharto trute me shifra pjesmarrsish, futi nji shifer se e rrumllakosim si te zgjedhja Palokes, apo sja keni marre doren ju dumbabistet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.