• |
ide | kryesore

Zgjedhjet për kryetarin e ri të PD-së, nis votimi në Berat

-Instant, Lajme, Të fundit

Ka nisur votimi për zgjedhjen e kryetarit të ri  të PD në disa zona.


Në Berat votohet në selinë e PD dhe janë 2300 anëtare që do të bëjnë zgjedhjen e tyre mes Sali Berishës dhe Ibsen Elezit, dy kandidatëve që janë në garë.


Edhe në Kuçovë 1500 anëtarë votojnë në selinë e PD. Në Dimal votojnë 870 anëtarë. Në Skrapar votojnë  630 anëtarë. Në Poliçan votojnë 930 anëtarë.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.